Inicijativa zbor i gosti priredili su čarobni božićni koncert


Želimo s vama podijeliti djelić atmosfere božićne čarolije koju je stvorio zbor Inicijativa s gostima. Posebno hvala svim našim polaznicima - članovima koji su prošetali do Vidikovca na Maksimiru i uljepšali nam događaj.

Bilo je stvarno čarobno, posebno, a više od svega stvorili smo potpuni multi-kulti događaj gdje smo shvatili da smo donijeli, potpuno spontano, razne kulture koje su se ispreplele kroz pjesmu.

Stephen i Inicijativa zbor su ovoga puta nadmašili sva očekivanja! Hvala Ambasadi Irske na podršci! Hvala gostima - zboru Domaćigosti, zboru ZborXop i fantastičnim nastupima Patricka Waltera, solo izvođačica Anite May Dijaković i Stephena Breslina, Jane Pelikan na violini i Monike Popović na klarinetu.


Upoznajte Inicijativa zbor i pridružite nam se!

Kada spojite “riječi” s glazbom na drugom jeziku, onda je uspjeh zagarantiran. S tom idejom pokrenut je zbor naših članova - naš „Inicijativa  zbor“ koji  djeluje već više od 3 godine pod dirigentskom palicom teachera Stephena Breslina.

Stephen dolazi iz Irske i tamo je studirao operno pjevanje. Radi kao edukator engleskog u našem centru. Učenje iz iskustva je najbolje i upravo je tako Stephen pokrenuo ideju o zboru naših članova pa će tako u opuštenoj atmosferi, kroz hobi koji vole (pjevanje) usvajati jezik na najprirodniji način - iskustvom.

Sonja Tepeš, članica našeg zbora kaže:

"Ako želite znati kako se priča na engleskom, dođite na zbor i puno ćete naučiti. Naš Štef (Stephen) dirigent, voditelj zbora i veliki učitelj izgovora engleskih riječi i izvući će iz vas maksimum. Usput ćete saznati i kako se izgovaraju sve one čudne riječi koje ponekad ne prepoznate u pjesmi. Dođite, učite, pjevajte, uživajte i zabavljajte se s nama."

Pogledajte teachera Stephena i Anitu u zajedničkom nastupu, zaista se isplati. Škicnite i nastup zbora Inicijativa, i naravno, svi članovi su pozvani da se priključe zboru. Zašto ne?

Ako želite saznati kako učiti engleski uz glazbu, svakako pročitajte naš blog Učenje engleskog uz glazbu - poboljšajte engleski u 5 koraka • Inicijativa


Join us!
Talk to us